——————————————————
WEDSTRIJDEN 2021-2022
——————————————————

Dag

Mnd

Jaar

Wedstrijd

Zwembad

Inzwemmen

Aanschrijving en uitslag

28

8

2021

Doetse Kom Bokaal

Giessenburg

08:30

Klik hier

19

9

2021

LAC #1

Papendrecht

13:30

Klik hier

25

9

2021

Minioren Clubmeet #1

Barendrecht

13:30

Klik hier

2

10

2021

KNZB zwemcompetitie #1

Gorinchem

13:30

Klik hier

9

10

2021

Minioren Clubmeet #2

Alblasserdam

11:30

Klik hier

17

10

2021

LAC #2

Papendrecht

13:30

Klik hier

30

10

2021

Regiocompetitie #1

Papendrecht

13:00

Klik hier

6

11

2021

Minioren Clubmeet #3

Alblasserdam

11:30

Klik hier

20

11

2021

KNZB zwemcompetitie #2

Andel

14:30

Klik hier

27

11

2021

Minioren Clubmeet #4

Dordrecht

12:30

Klik hier

27

11

2021

Regiocompetitie #2

Papendrecht

17:00

Klik hier

4

12

2021

Clubkampioenschappen

Barendrecht

13:20

Klik hier

3 – 5

12

2021

ONK Jeu/Sen kb

   

Klik hier

10 – 12

12

2021

NJK (Junioren) kb

   

Klik hier

18

12

2021

Clubmeet Finale Nationaal

   

 

19

12

2021

Clubmeet Finale Regionaal

Papendrecht

13:00

Klik hier

8

1

2022

JJS – Vierkamp #1

Barendrecht

13:15

Klik hier

15

1

2022

KNZB zwemcompetitie #3

Barendrecht

13:30

Klik hier

22

1

2022

Minioren Circuit #1

Alblasserdam

11:30

Klik hier

23

1

2022

LAC #3

Capelle ad Ijssel

 

Klik hier

29 – 30

1

2022

Prov Sprint kamp

Rotterdam

11:15

Klik hier

3 – 6

2

2022

ONK Masters KB

   

 

5

2

2022

Regiocompetitie #3

Papendrecht

17:00

Klik hier

12

2

2022

Minioren Circuit #2

Alblasserdam

11:30

Klik hier

27

2

2022

LAC #4

Papendrecht

13:30

Klik hier

12

3

2022

KNZB zwemcompetitie #4

Gorinchem

13:30

Klik hier

19

3

2022

Minioren Circuit #3

Alblasserdam

11:30

Klik hier

27

3

2022

LAC #5

Papendrecht

13:30

Klik hier

2

4

2022

Regiocompetitie #4

Papendrecht

13:00

Klik hier

9

4

2022

Minioren Circuit #4

Barendrecht

13:30

Klik hier

16

4

2022

JJS – Vierkamp #2

Gorinchem

13:30

Klik hier

23

4

2022

KNZB zwemcompetitie #5

Andel

14:30

Klik hier

5 – 8

5

2022

ONK Masters LB

   

 

14 – 15

5

2022

Prov Kampioenschappen #1

Den Haag

 

Klik hier

21 – 22

5

2022

Prov Kampioenschappen #2

Dordrecht

 

Klik hier

10 – 12

6

2022

ONK Jeu/Sen

   

Klik hier

11 – 12

6

2022

Regionale Minioren Finales

Papendrecht

13:00

Klik hier

17 – 19

6

2022

NJK (Junioren)

   

Klik hier

25

6

2022

Doetse Kom Bokaal

Giessenburg

08:30

Klik hier

Leeftijdscategorieën

Geboortejaarjongensmeiden
2015minioren 1minioren 1
2014minioren 2minioren 2
2013minioren 3minioren 3
2012minioren 4minioren 4
2011minioren 5minioren 5
2010minioren 6junioren 1
2009junioren 1junioren 2
2008junioren 2junioren 3
2007junioren 3junioren 4
2006junioren 4jeugd 1
2005jeugd 1jeugd 2
2004jeugd 2senioren open
2003 eosenioren open 

Adressen

Alblasserdam: De Blokweer Sportlaan 3
Andel: AquaAltena Middenweg 1
Capelle ad Ijssel: Aquapelle Alkenlaan 85
Den Haag: Hofbad Ypenburgse Boslaan 30
Dordrecht: Optisport Sportboulevard Fanny Blankers-Koenweg 10
Giessenburg: Doetse Kom A.M.A. Van Langeraadweg 3
Gorinchem: Caribadbad Bataafsekade 8
Papendrecht: Sportcentrum Papendrecht Burgemeester Keijzerweg 110
Rotterdam: Zwemcentrum Rotterdam Annie M.G. Schmidplein 8

Geef een antwoord