——————————————————
WEDSTRIJDEN 2019-2020
——————————————————
21-sep-19 regio competitie 1- Papendrecht

28-sep-19 minioren-junioren- Barendrecht

5-okt-19 nationale competitie 1- Andel

12-okt-19 regio competitie 2- Papendrecht

13-okt-19 LAC- Krimpen a/d IJssel

26-okt-19 Junioren, Jeugd, Senioren – Gorinchem

27-okt-19 LAC- Krimpen a/d IJssel

2-nov-19 nationale competitie 2- Andel

9 en 10 nov-19 regio minioren club meet

16 en 17 nov-19 regio kamp kb

23 en 24 nov-19 regio kamp kb

30-nov-19 Driekamp- Gorinchem

5 t/m 8 dec-19 NJJK KB

8-dec-19 LAC- Papendrecht

13 t/m 15 dec-19 Swim cup

14-dec-19 minioren-junioren- Alblasserdam

20 en 21 dec-19 NJK

20 t/m 22-dec-19 ONK kb
11-jan-20 nationale competitie 3- Barendrecht

18-jan-20 minioren-junioren- Alblasserdam

23 t/m 26- jan-20 ONMK KB

1-feb-20 regio competitie 3- Papendrecht

7 en 8 -feb-20 Jaargangfinale

8 en 9 feb-20 regio minioren club meet

15-feb-20 NK studenten (BC)

15-feb-20 Junioren, Jeugd, Senioren- Barendrecht

16-feb-20 LAC- Papendrecht

7-mrt-20 regio competitie 4- Papendrecht

14-mrt-20 nationale competitie 4- Barendrecht

21-mrt-20 Junioren, Jeugd, Senioren- Alblasserdam

22-mrt-20 LAC- Papendrecht

28-mrt-20 minioren-junioren- Vlaardingen

3 t/m 5 apr-20 Swim cup

4-apr-20 Driekamp- Barendrecht

5-apr-20 Nationale Arena club meet

9 en 10 apr-20 Swim cup

10-apr-20 NK 5000 m

11 en 12 apr-20 Swim cup

17 t/m 19-apr-20 AIYSC

30-apr/3mei -20 ONMK

9-mei-20 minioren-junioren- Rotterdam

16 en 17-mei-20 regio kamp LB

23 en 24-mei-20 regio kamp LB

6 en 7-jun-20 regio minioren finales

11 t/m 14-jun-20 NJJK

14-jun-20 Regio b kampioenschappen

19 en 20-jun-20 NJK

19 en 21-jun-20 ONK

20-jun-20 Driekamp- Oud Beijerland

27-jun-20 Doetse Kom

28-jun-20 Speedo sportemotion Jaargang final

——————————————————
WEDSTRIJDEN 2018-2019
——————————————————
22 september 2018 – minioren junioren deel 1 – Alblasserdam

29 september 2018 – regiocompetitie – deel 1 – Papendrecht

6 oktober 2018 – nationale competitie – deel 1 – Andel

13 oktober 2018 – swimkick minioren – deel 1 – Barendrecht

14 oktober 2018 – Lac – Ridderkerk

20 oktober 2018 – junioren jeugd senioren – Alblasserdam

27 oktober 2018 – 4-kamp – Oud-Beijerland

3 november 2018 – junioren jeugd senioren – Gorinchem

4 november 2018 – Lac – Barendrecht

10 november 2018 – regio club meet

17 november 2018 – regiokampioenschappen korte baan – Dordrecht

18 november 2018 – regiokampioenschappen korte baan – Dordrecht

24 november 2018 – regiokampioenschappen korte baan – Dordrecht

25 november 2018 – regiokampioenschappen korte baan – Dordrecht

1 december 2018 – regiocompetitie – deel 2 – Papendrecht

8 december 2018 – minioren junioren – deel 2 – Rozenburg

9 december 2018 – lac – Krimpen a/d IJssel

15 december 2018 – 4-kamp – Gorinchem

13 december 2018 t/m 16 december 2018 – NJJK korte baan

12 januari 2019 – nationale competitie – deel 2 – Barendrecht

19 januari 2019 – junioren jeugd senioren – Gorinchem

20 januari 2019 – Lac – Papendrecht

26 januari 2019 – swimkick minioren – deel 2 – Rozenburg

9 februari 2019 – nationale competitie – deel 3 – Andel

16 februari 2019 – minioren junioren – deel 3 – Barendrecht

9 maart 2019 – regiocompetitie – deel 3 – Papendrecht

9 maart 2019 & 10 maart 2019 – jaargangfinale – Leiden

10 maart 2019 – Lac – Zwijndrecht

16 maart 2019 – junioren jeugd senioren – Barendrecht

23 maart 2019 – nationale competitie – deel 4 – Barendrecht

30 maart 2019 – regiocompetitie – deel 4 – Papendrecht

5 april 2019 – NJJK 800 1500

6 april 2019 – 4 kamp – Barendrecht

19 april 2019 & 20 april 2019 – Antwerpen

2 mei 2019 t/m 5 mei 2019 – ONMK – Amersfoort

11 mei 2019 – swimkick minioren – deel 3 – Ridderkerk

18 mei 2019 t/m 26 mei 2018 – regio kampioenschap lange baan – Den Haag

1 juni 2019 – regio minioren finale – Den Haag

2 juni 2019 – regio minioren finale – Dordrecht

13 juni 2019 t/m 16 juni 2019 – NJJK lange baan

16 juni 2019 – regio b kampioenschap- Den Haag

21 juni 2019 t/m 23 juni 2019 – NK – Amersfoort

29 juni 2019 – Doetse Kom – Giessenburg

30 juni 2019 – Jaargangfinale – Dordrecht

——————————————————
UITSLAGEN 2017-2018
——————————————————
Zodra de uitslagen van een wedstrijd bekend zijn, worden de uitslagen toegevoegd aan de wedstrijden die via onderstaande links te raadplegen zijn:

23-09-2017 – Regiocompetitie Deel 1 – Papendrecht

16-09-2017 – Minioren-Junioren Circuit Deel 1

09-09-2017 – dGGZ 1

30-09-2017 – Nationale ZwemCompetitie Deel 1 – Andel

07-10-2017 – SwimKick-Minioren Circuit Deel 1

08-10-2017 – LAC Deel 1 – Ridderkerk

14-10-2017 – Junioren – Jeugd Circuit Deel 1

20-10-2017 – SwimCup 1 (kb)

28-10-2017 – Regiocompetitie Deel 2

04-11-2017 – Junioren – Jeugd Circuit Deel 2

05-11-2017 – LAC Deel 2

11/12-11-2017 – Regio Kampioenschappen korte baan

18/19-11-2017 – Regio Kampioenschappen korte baan

25-11-2017 – Regio Minioren Club Meet

02-12-2017 – Regiocompetitie deel 3

09-12-2017 – Minioren-Junioren Circuit Deel 2

10-12-2017 – LAC Deel 3

15/16/17-12-2017 – NJJK kb

21/22/23-12-2017 – NK korte baan

13-01-2018 – Nationale ZwemCompetitie Deel 2

18/19-01-2018 – ONK Masters korte baan

20-01-2018 – Junioren – Jeugd Circuit Deel 3

20/21-01-2018 – ONK Masters korte baan

27-01-2018 – Swimkick-Minioren Circuit Deel 2

28-01-2018 – LAC Deel 4

03-02-2018 – Nationale ZwemCompetitie Deel 3

10-02-2018 – Minioren-Junioren Circuit Deel 3

11-02-2018 – LAC Deel 5

17-02-2018 – Regiocompetitie Deel 4

17/18-02-2018 – Speedo Jaargangfinale – Leiden

10-03-2018 – Challenger (50m)

10-03-2018 – Swimkick-Minioren Circuit Deel 3

11-03-2018 – Challenger (50m)

17-03-2018 – Nationale ZwemCompetitie Deel 4

24-03-2018 – Junioren – Jeugd Circuit Deel 4

31-03-2018 – Regiocompetitie Deel 5

06-04-2018 – Swim Cup 2

07-04-2018 – Finale Minioren Club Meet

07/08-04-2018 – Swim Cup 2

13-04-2018 – NK Lange afstanden

13-04-2018 – Swim Cup 3

14-04-2018 – dGGZ 2

14-04-2018 – NK Lange afstanden

14-04-2018 – Swim Cup 3

15-04-2018 – NK Lange afstanden

15-04-2018 – Swim Cup 3

21-04-2018 – Zwemcompetitie finale

3/4/5/6-05-2018 – ONMK

12-05-2018 – Challenger (50m)

12-05-2018 – dGGZ 3

13-05-2018 – Challenger (50m)

26/27-05-2018 – Regiokampioenschappen

02/03-06-2018 – Regiokampioenschappen

09/10-06-2018 – Regio Miniorenfinales

23-06-2018 – Clubkampioenschappen ZPB H&L

24-06-2018 – Challenger (25m)

30-06-2018 – Doetse Kom Bokaal

Geef een reactie