Eindelijk kunnen onze jeugdleden weer de mogelijkheid om te komen trainen. Voorlopig alleen nog buitentraining. Voor de watertrainingen is nog niets bekend dus nog even geduld hiervoor!

Natuurlijk moeten wij ons ook aan de richtlijnen houden om het voor iedereen veilig te houden.

Dit protocol is speciaal voor onze vereniging opgesteld en goedgekeurd door de gemeente. Dit delen we graag met jullie zodat het voor iedereen duidelijk is wat wel en niet kan zowel voor de kinderen als voor de ouders en trainer/begeleiders.

Vanaf dinsdag 12 mei zal het rooster ingaan. Dit is bedoeld voor alle kinderen van onze vereniging vandaar de leeftijden maar ook de waterpoloteams erbij. De teams zoals ze vermeld zijn is van afgelopen seizoen dus nog niet in de nieuwe formatie.

We hopen dat jullie weer zin hebben om in beweging te komen en met je vriendjes en vriendinnetjes er een leuke tijd van te maken!

Tot dinsdag en woensdag!

Het bestuur van ZPB