——————————————————
WEDSTRIJDEN 2021-2022
——————————————————

DagMndJaarWedstrijdZwembadInzwemmenAanschrijving en uitslag
2882021Doetse Kom BokaalGiessenburg08:30Klik hier
1992021LAC #1Papendrecht13:30Klik hier
2592021Minioren Clubmeet #1Barendrecht13:30Klik hier
2102021KNZB zwemcompetitie #1Gorinchem13:30Klik hier
9102021Minioren Clubmeet #2Alblasserdam11:30Klik hier
17102021LAC #2Papendrecht13:30Klik hier
30102021Regiocompetitie #1Papendrecht13:00Klik hier
6112021Minioren Clubmeet #3Alblasserdam11:30Klik hier
20112021KNZB zwemcompetitie #2Andel14:30Klik hier
27112021Minioren Clubmeet #4Dordrecht12:30Klik hier
27112021Regiocompetitie #2Papendrecht17:00Klik hier
4122021ClubkampioenschappenBarendrecht13:20Klik hier; Verplaatst naar 29-6
3 – 5122021ONK Jeu/Sen kb  Klik hier
10 – 12122021NJK (Junioren) kb  Klik hier
18122021Clubmeet Finale Nationaal   
19122021Clubmeet Finale RegionaalPapendrecht13:00Vervallen
812022JJS – Vierkamp #1Barendrecht13:15Vervallen
1512022KNZB zwemcompetitie #3Barendrecht13:30Vervallen
2212022Minioren Circuit #1Alblasserdam11:30Vervallen
2312022LAC #3Capelle ad Ijssel Vervallen
29 – 3012022Prov Sprint kampRotterdam11:15Vervallen
3 – 622022ONK Masters KB   
522022Regiocompetitie #3Papendrecht17:00Vervallen
1222022Minioren Circuit #2Alblasserdam11:30Klik hier
2722022LAC #4Papendrecht13:30Klik hier
1232022KNZB zwemcompetitie #4Gorinchem13:30Klik hier
1932022Minioren Circuit #3‘s Gravenzande13:00Klik hier
2732022LAC #5Papendrecht13:30Klik hier
242022Regiocompetitie #4Papendrecht13:00Klik hier
8-10 42022  AIYSEC Antwerpen Antwerpen  Klik hier
942022Minioren Circuit #4Barendrecht13:30Klik hier
1642022JJS – Vierkamp #2Gorinchem13:30Klik hier
2342022KNZB zwemcompetitie #5Andel14:30Klik hier
5 – 852022ONK Masters LB   
 142022 Minioren circuit deel 1  Rozenburg 13:00 Klik hier
14 – 1552022Prov Kampioenschappen #1Den Haag Klik hier
21 – 2252022Prov Kampioenschappen #2Dordrecht Klik hier
10 – 1262022ONK Jeu/Sen  Klik hier
11 – 1262022Regionale Minioren FinalesPapendrecht13:00Klik hier
17 – 1962022NJK (Junioren)  Klik hier
2562022Doetse Kom BokaalGiessenburg08:30Klik hier

Leeftijdscategorieën

Geboortejaarjongensmeiden
2015minioren 1minioren 1
2014minioren 2minioren 2
2013minioren 3minioren 3
2012minioren 4minioren 4
2011minioren 5minioren 5
2010minioren 6junioren 1
2009junioren 1junioren 2
2008junioren 2junioren 3
2007junioren 3junioren 4
2006junioren 4jeugd 1
2005jeugd 1jeugd 2
2004jeugd 2senioren open
2003 eosenioren open 

Adressen

Alblasserdam: De Blokweer Sportlaan 3
Andel: AquaAltena Middenweg 1
Capelle ad Ijssel: Aquapelle Alkenlaan 85
Den Haag: Hofbad Ypenburgse Boslaan 30
Dordrecht: Optisport Sportboulevard Fanny Blankers-Koenweg 10
Giessenburg: Doetse Kom A.M.A. Van Langeraadweg 3
Gorinchem: Caribadbad Bataafsekade 8
Papendrecht: Sportcentrum Papendrecht Burgemeester Keijzerweg 110
Rotterdam: Zwemcentrum Rotterdam Annie M.G. Schmidplein 8
‘s Gravenzande: Optisport Zwembad Maesemunde, Koningin Julianaweg 158

Geef een antwoord